Vyberte stranu

O nás

Svadobná agentúra a svadobná výzdoba

Veľa premýšľania…málo času…to je chvíľa, kedy prichádzame my.

V našom tíme pracujú mladí a kreatívni ľudia, ktorí sa zaujímajú o trendy v oblasti svadieb a eventov. Po skúsenostiach so svadobných e-shopom, sme sa rozhodli zamerať na kompletné služby v oblasti svadieb. Organizácia svadieb a príprava svadobnej výzdoby je pre nás vášeň, pretože je možné vytvoriť toľko krásnych vecí a nezabudnuteľných zážitkov.
Okrem svadobnej výzdoby sa zameriavame aj na organizovanie svadby od A po Z. Ste zaneprázdnení alebo si chcete svoj veľký deň užiť bez stresu? Sme tu pre Vás. Zorganizujeme pre Vás nezabudnuteľný deň presne podľa Vašich predstáv. Zabezpečíme pre Vás DJa, kameramana, fotografa, vybavíme za Vás rezerváciu priestorov, výber menu, nápojov a ostatných drobností, ktoré spolu vytvoria nezabudnuteľný svadobný deň

Chcete si svoju svadbu zorganizovať sami? Spravte to! Chcete si však užiť svadobný deň bez stresu? Sú tu pre Vás naše služby svadobného koordinátora. Svadobný koordinátor dohliadne na celý svadobný deň a zabezpečí, aby celá svadba prebehla hladko a bez komplikácií.
Sme kreatívni a rady prichádzame s nápadmi, no v prvom rade dbáme na Vaše požiadavky a predstavy.
Okrem svadieb, ponúkame aj výzdobu osláv, jubileí, plesov, stužkových slávností a iných udalostí. Pôsobíme na celom Slovensku.
Naša agentúra pôsobí najmä v Nitre a na západnom Slovensku, no nie je pre nás problém vycestovať kamkoľvek v rámci Slovenska.

Šťastní klienti

Prioritou sú pre nás spokojní a šťastní klienti. Robíme všetko preto, aby ste mali svoju vysnívanú svadbu.