Vyberte stranu

Organizácia svadby

Čo obnáša organizácia svadby?

Príprava svadobného dňa nie je len radosť, ale aj veľa starostí a stresu. Každá nevesta má vysnívané svadobné šaty, miesto svadby, svadobné menu, či svadobnú výzdobu. Všetky tieto sny a predstavy sú iba začiatok organizácie svadby. Je potrebné osloviť dodávateľov svadobných služieb a uzavrieť s nimi zmluvy. Často je potrebné riešiť mnohé požiadavky, či zmeny svadobných hostí. Je toho veľa, čo Vás môže predstaviť.

Organizácia svadby predstavuje zložitý a zdĺhavý proces, ktorý vyústi do krásnej a čarovnej svadby. Nechajte všetky starosti s organizáciou na nás a užite si svoj dokonalý svadobný deň.

Zorganizujeme Vašu svadbu čiastkovo alebo kompletne, stačí sa iba rozhodnúť.

 

Čiastkové organizovanie svadby

Ak si chcete sami vybrať svadobné šaty, svadobné obrúčky či svadobné zákusky sama, urobte tak. My Vám môžeme pomôcť s inými komplikovanejšími úlohami. Čiastkové organizovanie svadby sa dá prispôsobiť presne Vašim potrebám.

Kompletné organizovanie svadby ,,svadba na kľúč“

Ak si chcete Vy a Vaši blízky užiť svadobný deň bez starostí a bez stresu, využite služby našej svadobnej agentúry. Povedzte nám Vaše prestavy a my Vám ich splníme do poslednej bodky.