Vyberte stranu

Svadobná výzdoba

Kompletné služby svadobnej výzdoby a svadobných dekorácií.

Svadobná výzdoba kostola alebo úradu
Budete mať svadbu v kostole alebo na úrade? Pripravíme pre Vás jedinečnú svadobnú výzdobu podľa Vašich predstáv s troškou našej kreativity. Miesto Vášho svadobného obradu tak bude vyzerať čarovne. Svadobná ulička je lemovaná kvetmi, lavice sú slávnostne ozdobené, na oltári čaká kvetinové aranžmá, pred ktorým sa vyníma výzdoba stoličiek pre Vás a Vašich svedkov. Po opustení kostola na Vás čakajú lupienky ruží alebo ryža pre štastie.

Výzdoba svadobnej sály
Aká je Vaša predstava o svadbe? Bude veľká alebo malá? Bude vintage, či romantická? Nech je Vaša predstava akákoľvek, svadobná výzdoba jej dodá jedinečnosť. Vhodná svadobná výzdoba spraví z každej svadby jedinečnú a čarovnú udalosť. Zabezpečíme Vám kompletnú výzdobu svadobnej sály, kvetinovú výzdobu, aranžovanie candy baru a iné. Splníme všetky Vaše predstavy a požiadavky. 

Svadobná výzdoba áut
Či už Vás na svadbu dovezie limuzína alebo veterán, svadobná výzdoba auta je rovnako dôležitá. Želáte si ozdobiť auto kvetmi, plechovkami alebo použiť originálne ŠPZ? Pre nás to nie je problém a Vaše želania splníme do bodky.

Kvetinová výzdoba

Súčasťou svadobnej výzdoby od našej agentúry je tiež kompletná kvetinová výzdoba svadobnej sály, prípadne miesta svadobného obradu. V prípade záujmu Vám zladíme s kvetinovou výzdobou tiež svadobnú kyticu, pierko pre ženícha, pierka pre svadobných otcov a svedkov a tiež kytice pre svadobné mamy.