Vyberte stranu

Svadobný koordinátor

Chcete mať každú minútu svadobného dňa pod kontrolou?
Nechcete na nič zabudnúť?
Chcete si svoj svadobný deň užiť bez stresu a naplno?

Práve pre Vás sú tu služby svadobného koordinátora.

Váš svadobný koordináror myslí na každý detail. Dohliadne na všetky svadobné služby a iné drobnosti, ktoré robia svadobný deň výnimočným. Váš svadobný koordinátor bude s Vami počas celého svadobného dňa, dokonca aj počas predsvadobných príprav. Postará sa tiež o Vašich prichádzajúcich hostí.

Užite si svoj svadobný deň bez stresu a nervozity, nechajte všetku zodpovednosť za organizáciu v našich skúsených rukách. Dohliadneme na všetky detaily, ktoré sú také dôležité.

Služby svadobného koordinátora ponúkame:

Svadobný koordinátor počas celého svadobného dňa – svadobný koordinátor je Vám k dispozícii od rána do rána. 🙂 Dohliadne na všetky prípravy svadobnej miestnosti, na prípravu kompletného svadobného servisu a na všetky svadobné služby. Postará sa o Vašich hostí a o zazmluvnených dodávateľov. Svadobný koordinátor Vás sprevádza svadobnými prípravami, sobášom, svadobnou recepciou a svadobným programom so zábavou.

Svadobný koordinátor do svadobnej recepcie – svadobný koordinátor dohliadne na prípravu svadobného dňa do začiatka recepcie, teda do príchodu na miesto svadobnej hostiny. Dohliadne na všetky prípravy svadobnej miestnosti, na prípravu kompletného svadobného servisu a na všetky svadobné služby. Postará sa o Vašich hostí a o zazmluvnených dodávateľov. Svadobný koordinátor je Vám k dispozícii do príchodu na svadobnú recepciu.
Svadobný koordinátor po svadbe – svadobný koordinátor je Vám k dispozícii aj po Vašej svadbe, kedy je potrebné dotiahnutie detailov, ako napríklad odstránenie svadobnej výzdoby, či vyplatenie dodávateľov.